Mağazamıza Hoş Geldiniz

Image Client
Şirketimiz; 1974 yılında İsmail DAMCI  tarafından kurulmuş ve Giresun merkezde faaliyetlerine başlamıştır. Kısa süre içinde ulusal ve uluslararası  pazarının önde gelen yerli ve yabancı gözlük şirketleriyle  anlaşarak yoluna devam etmektedir. Fatih Optik&Saat; Türkiye’de gözlük ve saat kullanımının uluslararası standartlara ulaşması, sağlıklı ve güvenilir çalışma koşulları oluşturulması, yerli yatırımlarla yeni teknolojileri birleştirerek, uzun süreli kullanılabilecek ürünler ortaya çıkarma misyonuyla harekete geçmiştir.
 
Firmamız en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi yakından takip etmektedir.  Sıfır hata ile hizmet verebilmek için bilgisayar kontrollü en son teknolojik cam odaklama ve montaj sitemini uygulanmaktadır. Bugün geldiğimiz noktada Fatih Optik &Saat sektöründe deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir.

Amaç; İhtiyacı doğru şekilde belirlemek, doğru ürüne karar vermek, en yeni ve en uygun teknolojiyi kullanarak, belirlenen ürünü en ekonomik şartlarla müşteriye sunmaktır. Fatih Optik&Saat olarak biz, yapılan işi bir bütün olarak ele alıyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bilgi birikimimizi tecrübelerimizin süzgecinden geçiriyor, konusunda uzmanlaşmış ekibimizle müşterilerimize en uygun ürünü tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz bakım, 7 günde iade, 30 günde değişim imkânı ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz Yaptığımız işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle hareket ediyor güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz....


Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ:“Optik ve Saat sektöründe en çok tavsiye edilen bir marka olmak...
MİSYONUMUZ: Güzel görmek ve görünmek isteyen herkese en uygun çözümü sunmak...

Neden Biz? Çünkü;

Fatih Optik&Saat; Türkiye’de gözlük ve saat kullanımının uluslararası standartlara ulaşması, sağlıklı ve güvenilir çalışma koşulları oluşturulması, yerli yatırımlarla yeni teknolojileri birleştirerek, uzun süreli kullanılabilecek ürünlerin tüm müşterilere sunulması prensibi harekete geçmiştir.

- Uluslararası Standartlar - Fatih Optik&Saat

Firmamız en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi yakından takip etmektedir.  Sıfır hata ile hizmet verebilmek için bilgisayar kontrollü en son teknolojik cam odaklama ve montaj sitemini uygulanmaktadır. Bugün geldiğimiz noktada Fatih Optik &Saat sektöründe deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir.

- Deneyimli Kadro - Fatih Optik&Saat

Amaç; İhtiyacı doğru şekilde belirlemek, doğru ürüne karar vermek, en yeni ve en uygun teknolojiyi kullanarak, belirlenen ürünü en ekonomik şartlarla müşteriye sunmaktır.Fatih Optik&Saat olarak biz, yapılan işi bir bütün olarak ele alıyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bilgi birikimimizi tecrübelerimizin süzgecinden geçiriyor, konusunda uzmanlaşmış ekibimizle müşterilerimize en uygun ürünü tavsiye ediyoruz.

- En Uygun Ürün - Fatih Optik&Saat

Müşterileri memnuniyetini en önemli bir prensip olarak kabul edip, uzman ekibimizle karşılıklı güven dygusuyla hareket ederek, güzel  görmek ve görünmek isteyenlerin ihtiyacına uluslararası standartlara göre çözüm sunmak ve Online Mağazalar içinde Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmaktır...

- En Çok Tercih Edilen Mağaza - Fatih Optik&Saat